دسته‌بندی نشده

شرایط زندگی در کشورهای اروپایی

زندگی در اروپا، بهترین کشور اروپایی جهت زندگی و شرایط لازم جهت دریافت اقامت اروپا در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. قاره اروپا با توجه به نزدیکی به کشور ایران، امکان دسترسی آسان به کشورهای مختلف و امکان ادامه تحصیل به صورت رایگان و یا با کمترین هزینه در تعدادی از کشورهای اروپایی، زندگی در اروپا را به موردی جالب توجه برای متقاضیان مهاجرت تبدیل نموده است. راه های مهاجرتی مختلفی برای ورود به کشورهای اروپایی و اخذ اقامت این کشورها وجود دارد. افراد علاقه مند به مهاجرت به اروپا باید موضوعاتی از قبیل زبان رسمی کشور مقصد، هزینه های مربوط به تحصیل و زندگی، شرایط کاری، شرایط آب و هوایی، امنیت و غیره را مورد توجه قرار دهند. با توجه به سلیقه و علایق شخصی هر فرد، زندگی در اروپا برای هر یک از متقاضیان می تواند دارای شرایط متفاوتی باشد و هیچ گاه نمی توان کشوری را به عنوان بهترین کشور جهت زندگی در قاره سرسبز اروپا انتخاب نمود. علاقه مندان به دریافت هرگونه اطلاعات در ارتباط با زندگی در اروپا می توانند از مشاوره تلفنی با هلدینگ یونا در ارتباط باشید.
بررسی شرایط کلی زندگی در اروپا
قاره اروپا به عنوان سرسبز ترین قاره جهان واقع در نیمکره شمالی زمین دارای جمعیتی بیش 730 میلیون نفر و مساحتی حدود 10 میلیون کیلومتر مربع است. این قاره سرسبز شبه جزیره ای میان دریای خزر، دریای مدیترانه، دریای سیاه، اقیانوس آرام و اقیانوس منجمد شمالی است. کشورهای موجود در این قاره در فاصله نزدیکی به یکدیگر قرار دارند و دسترسی به هر یک از آنها برای مردمان اروپا بسیار آسان است. قاره اروپا با توجه به نقشه سیاسی به دو بخش اروپای غربی و اروپای شرقی تقسیم می شود. در حال حاضر حدود 27 کشور این قاره از اعضای اتحادیه اروپا می باشند و واحد پولی مشترک یورو در میان آنان رایج است.
هر یک از کشورهای موجود در اروپا نیز دارای نظام حکومتی مخصوص به خود هستند اما همه آن ها بر اساس یک قانون اساسی اداره می گردند.
مزایای زندگی در کشورهای اروپایی
دریافت اقامت کشورهای اروپایی بالاخص کشورهای عضو اتحادیه شنگن دارای امتیازات فراوانی برای متقاضیان زندگی در اروپا می باشند که در این بخش از مقاله به تعدادی از آن ها اشاره می نماییم.
• امکان رفت و آمد آزادانه به کشورهای حوزه شینگن
دارندگان اقامت کشورهای حوزه شینگن بدون نیاز به ویزا می توانند به کشورهای عضو این اتحادیه که شامل 26 کشور می باشند بدون هیچ گونه محدودیتی سفر نمایند.
• میزان امنیت سطح بالا
کشورهای عضو اتحادیه اروپا همیشه در تلاش برای حفظ امنیت کشورهای خود بوده و هیچگونه جنگ داخلی در آن ها دیده نمی شود. میزان امنیت در تمامی جوانب در این کشورها در سطح بسیار بالایی بوده و باعث ایجاد آرامش برای متقاضیان زندگی در اروپا می شوند.
• آزادی و برابری افراد
وجود آزادی در تمامی کشورهای اروپایی به عنوان حق مسلم تمامی افراد ساکن این کشورها تلقی می گردد و اکثر موضوعات مربوط به نژاد پرستی و یا تعصبات مربوط به مذاهب تقریباً در این کشورها ریشه کن شده اند.
• کیفیت سطح بالای زندگی
کیفیت زندگی در تمامی کشورهای اروپایی در سطح بسیار بالا و مطلوبی قرار دارند و اگرچه میزان مالیات در این کشورها زیاد است اما در برابر آن امکانات رفاهی بسیار متعددی در اختیار علاقه مندان به زندگی در اروپا قرار می گیرد. کشور های حوزه اسکاندیناوی در اروپا همواره دارای بالاترین سطح رفاه و کیفیت زندگی می باشند.
• آب و هوا و طبیعت زیبای اروپا
همانگونه که از اسم این قاره پیداست، قاره سرسبز اروپا دارای طبیعتی بسیار بکر و عالی است و اکثر کشورهای این قاره در قسمت غربی دارای آب و هوای بی نظیر و نسبتاً گرمی می باشند.
• آزادی تجارت
امکان تجارت آزاد و سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی با توجه به قوانین موجود در این کشورها برای تمامی متقاضیان زندگی در اروپا امکان پذیر است.
• تحصیل ارزان در دانشگاه های با کیفیت
امکان تحصیل با هزینه مناسب در تعدادی از دانشگاه های بسیار مدرن و با کیفیت با رتبه جهانی سطح بالا در کشورهای اروپایی امکان پذیر می باشد و از مزایای زندگی در اروپا است. تحصیل رایگان در برخی از کشورها نظیر اتریش، آلمان، کشور نروژ و فرانسه امکان پذیر است.
دکتر آیدین تاجری دبیرکل هلدینگ یونا

Telegram: 00 98 912 346 48 44 Phone : 00 98 ( 021 ) 26 64 28 90 & 26 64 20 13

www.silkroadstar.com www. younaclub.com Email: silkroadstarsit@gmail.com

PROUD TO BE YOUNA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.